Insignia Fan Club - Fórum: Használt insignia vásárlása előtt

Legújabb cikkek

Nincs elérhető cikk

Graphical counter

Bejelentkezés

Felhasználónév

Jelszó

Még nem regisztráltál?
Regisztráció

Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése

Felhasználók ONLINE

robert69 5 Napja
diplomat 1 Hete
lamaska 1 Hete
sipoczg 1 Hete
csajszi 2 Hete
nababika 2 Hete
mbronze 2 Hete
Sanya 3 Hete
ZsoltXXIker 4 Hete
sudubi 5 Hete
Több...

· Online vendégek: 1

· Online tagok: 0

· Regisztráltak: 126
· Legújabb tag: Sanya

Insignia Fan Club » Általános kategória » Általános Fórum
 Téma nyomtatása
Használt insignia vásárlása előtt
sudubi
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek használt insignia vásárlással kapcsolatban, mivel nem nagyon értek hozzá és ez lesz az első autóm. Érdekelne pár tulaj tanácsa, hogy mire érdemes figyelni. 2-2,5millió a keretem rá. Lehet találni ebben az árban korrekt autót?

Köszönöm.

robert69
Szia.

Sajnos azt kell hogy mondjam, nem érdemes ennyi pénzért megvenni azokat amik megkaphatók. Sajnos a 2012-es évig gyártott járgányok motorjával és kivétel nélkül mindel volt egy alapvető probléma ami elég nagy gondot okozott a motorban. A normális és mindenre kiterjedő javításra nem volt elég 1 milla. Az tény és való, hogy onnantól semmi baj nem volt az autókkal de ez elkerülhetetlen hiba amit még a gyár sem ismer el konstrukciós hibának, vagyis garancia nincs ezekre az esetekre. Érdekes módon 2013-as évtől egy hirtelen változás állt be a gyárban és azokon a motorokon már kiküszöbölték ezt a hibát.

Lényegében én azt javasolnám, hogy csak 2013-as évjárattól vásárolj insigniát, vagy vehetsz előtte lévő évjáratot is de arról győződj meg, hogy volt-e már baj a motorral és ami a legfontosabb ki, hol és milyen körülmények közt javította meg. Sajnos volt szerencsém látni, konkrétan az én általam eladott volt autóm új tulajdonosa javíttatta meg kb fele ennyiből és olyan is lett. Hozzám hozta vissza hogy segítsek neki a műszaki vizsgáztatásban, innen tudom a sztorit.

Egyébként én már a harmadik insigniát fogyasztom (2009-es évj.2.0 CDTI 136Le-, utána 2014-es évjárat 2.0 CDTI 163Le-, majd 2014-es évjárat 2.8 V6 OPC )és most is azt mondom hogy inkább várok és termelek még egy kis pénzt de csak is insigniát veszek.

Remélem tudtam segíteni.
Addig amíg úgy tesznek mint ha jól megfizetnének, én is úgy teszek mint ha jól dolgoznék!!:D

Ugrás a fórumra: